» » Wolfteam Nakit Satın Al

Wolfteam Nakit Satın Al

13-11-2017, 17:14 OyunHaber


Türkiye'de 2008 De Joygame tarafından yayınlanan WolfTeam Ateş ve Barut, kurt adamlar ve insanların savaşını konu alan aksiyon dolu bir MMOFPS oyunudur. 30 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi bulunan WolfTeam Türkçe dil desteğiyle 2008 yılından bu yana ücretsiz (free2play) olarak hizmet vermeye devam ediyor.
Bir çok özelliğiyle yerelleştirilen WolfTeam de İstanbul'un en ünlü semtinden biri olan Taksim'in sanallaştırıldığı Taksim Meydanı haritasında kurt adam olarak dehşet saçabilir veya korkusuz bir asker olan Yiğit Demir karakteriyle acımasız kurt adamlara karşı savaş açabilirsiniz. WolfTeam Ateş ve Barut'daki zengin silah ve harita seçeneğinin yanı sıra farklı oyun modları sayesinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Enucuz Wolfteam Nakit,
Wolfteam Nakit nereden satın alırım?,
Wolfteam Nakit nasıl satın alırım?,
Wolfteam Nakit fiyatları ne kadar?,
Wolfteam Nakit en ucuz satan site neresi?, diye düşünmeyin. En uygun fiyata en güvenilir ve en hızlı Wolfteam Nakit satışı Oyun Epin de. Wolfteam Nakit satın almak için oyunepin.com a üye olup sipariş vermeniz yeterli.
Konu İçerisinde İmla Hataları veya Gözden Kaçan Hatalar Bulursanız Ctrl + Enter, Yaparak Lütfen Editörleri Bilgilendiriniz..
Aynısını Oku
tretert 27 Ocak 2018 14:38
er5645td sfdfsdfsdfsfs vcgdgd

ghrfbcvhbrtfvbncvbv vhf
0
FinalGame 27 Ocak 2018 14:38
gfdvbncv gjvnv

tretert,bcvbcbc

0
Bilgilendirme Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.