» » » Point Blank Ng Satın Al

Point Blank Ng Satın Al

1-02-2018, 00:47 Online Oyunlar

point blank wallpaper hd


Point Blank Ng Satın Al


Point Blank gibi popüler oyunlara da site üzerinde yer verilmiştir. Point Blank NG epin satın almak için, başvurulabilecek en uygun sitelerden bir tanesidir. Point Blank Ng Satın almak ya da NG satın almak için de tercih edilebilecek bir sitedir.

Site içi alışverişlerde çeşitli ödeme yöntemlerine yer verilmiştir. Üyeler Papara, Kredi Kartı, İninal, Havale ya da EFT kullanarak alışveriş yapabilirler. Havale ve EFT yöntemlerini kullanarak alışveriş yapan üyeler, ödeme sonrasında sayfada bulunan “Ödeme Yaptım” butonuna tıklayarak Ödeme bildirimi yapmalılar. Aksi taktirde, işlemlerinizde Gecikme yaşanabilmektedir. Ödeme Bildiriminden Hemen Sonra Dakikalar içinde ödemeniz onaylandıktan sonar pointblank ng ürününüzü en ucuz uygun fiyatları ile satın alarak teslim alabilirsiniz.

pointblank ucuz ng satın al fiyatları

Point BlankNg Nedir, Ne İşe Yarar ?


Point BlankNg satın alarak, oyun içi markette yer alan ve diğer oyuncuların önüne geçmenizi sağlayacak çeşitli silahlar, kasklar, zırhlar, karakterler ve özel modlarda kullanmak için kostümler ve özel silahlar satın alabilirsiniz. Bu tür silahlar ve karakterler, diğer oyuncular karşısında avantaj sağlamanıza elverişli bir ortam yaratacak ve bunun yanı sıra, çok daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabileceksiniz. Bu nedenle de eğer Point Blank oynamaktan hoşlanıyorsanız, Point BlankNg satın alarak bu eğlenceyi artırabilirsiniz.Güney Koreli bir firma olan Zepetto tarafından geliştirilen Point Blank, 2008 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştur. İlk yıllarda oyuncular tarafından birçok olumlu geri bildirim alan yapım, ilerleyen dönemlerde Türkiye’de dahil olmak üzere 12 farklı ülkede oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Ülkemizde Nfinity Games tarafından yayınlanan Point Blank, Türkçe seslendirme ve Türkçe menü gibi özellikleri sayesinde kısa sürede popüler hale gelmiş ve bugün, binlerce oyuncuya sahip çevrimiçi oyunlar arasında yer almayı başarmıştır.


Oyunda Ct-Force ve FreeRebels olmak üzere iki farklı takım bulunmakta ve 3 farklı kadın, 2 farklı erkek karakter seçme imkanı bulunmaktadır. Oyunculara yedi farklı oyun modu ile tam anlamıyla eğlence sunan Point Blank, bu oyun modları için birçok farklı, özenle tasarlanmış haritalar sunmuş ve zaman zaman yapılan güncellemeler ile bünyesine yeni haritalar katmaktadır. Sıklıkla güncellenen içeriği ve Türkçe seslendirme desteği olduğu göz önünde bulundurulursa Point Blank, FPS severlerin ve online oyun oynamaktan keyif alan oyuncuların mutlaka denemesi gereken bir oyundur.


Akıcı, eğlenceli ve hızlı oynanış yapısına sahip olan Point Blank, piyasada yer alan diğer popüler FPS’lerden çok daha zengin bir içeriğe sahiptir. Bu sayede oyuna alıştığınız taktirde oyundan vazgeçemeyeceksiniz.

Ng Satın almak İçin Aşağıdaki Resme Tıklayınız lütfen...

point blank ucuz ng satın al

Konu İçerisinde İmla Hataları veya Gözden Kaçan Hatalar Bulursanız Ctrl + Enter, Yaparak Lütfen Editörleri Bilgilendiriniz..
Aynısını Oku
Bilgilendirme Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.