» » » Fifa 2018

Fifa 2018

6-11-2017, 01:10 Pc Oyunları

FIFA 18 satın alın, Arkadaşlarınızla Evinizde İş yerinizde gerçekçi futbol heyecanına kaldığınız yerden devam edin! Çok sevilen Journey Mode'un geliştirilmiş haliyle piyasaya sürülen FIFA 18 Origin CD Key oyunEpin'de.

Ürünü satın aldıktan sonra, FIFA 18 CD Key hemen teslim edilecektir. Origin platformuna girip FIFA 18 CD Key'i kullanarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. FIFA 18 Origin CD Key Türkiye'de geçerlidir ve yalnızca PC'de kullanılabilir.


Fifa 18 PC Hakkında

Frostbite oyun motoruyla güçlendirilmiş FIFA 18, sanal ve gerçek dünyalar arasındaki sınırları neredeyse kaldırmayı başarırken, oyuncuların, takımların ve futbolun atmosferini hayata geçiriyor.

Temel Özellikler:

Real Player Motion Teknolojisi
Tamamen yeni ve oyunu değiştiren animasyon sistemi, FIFA serisinin en hızlı ve en akıcı oyunu sunmak için her karede poz yörüngesini eşleştiriyor. Yeni hareket yakalama teknikleri ve kare kare animasyon geçişleri, oyunun futbolun gerçekliğini doğru bir şekilde temsil etmesini sağlar.
Oyuncu Kişilikleri
Futbol oyunlarında bir ilk olarak, gerçek dünyadaki hareketler, boyut ve nitelikler, bir oyuncunun nasıl hareket ettiğine dair ipuçları barındırarak, gerçek hayata çok yakın bir his almanızı sağlıyor. Ronaldo'nun imzası niteliğindeki sürat koşuları, Sterling'in eşsiz dönüşleri ve Robben'in ayrı kol hareketi FIFA 18'de hemen fark edilebiliyor.


Top sürme revizyonu
FIFA 18'de, en iyi oyuncuların kısa bir zamanda yönlerini değiştirebileceğini bilerek rakip defans hattı üzerine güvenle topu sürebilirsiniz. Yeni top sürme mekaniği oyuncuların bire bir durumlarında daha fazla yaratıcı olabilmelerini sağlıyor. Daha belirgin dokunuşlar yapın, daha sıkı dönüş yapın ve hiç olmadığı kadar dinamik bir şekilde hücuma çıkın.


The Journey: Hunter Geri Dönüyor
Premier League'de nefes kesen ilk sezonun ardından Hunter, dünyanın dört bir yanındaki en iyi kulüpler tarafından tanınma fırsatına sahip oldu. Hem sahada hem de saha dışındaki karakterlerle olan ilişkilerinde ve kariyeri ile ilgili konularda alacağı kararlarda Hunter’i yönlendirin. Artık Alex Hunter'ı, saçlarını, dövmelerini, giysilerini ve hangi ayağını kullandığını oyun stilinize uyacak şekilde seçerek kişiselleştirebilirsiniz.


FIFA Ultimate Team
FIFA'nın en popüler oyun modunda binlerce oyuncu arasından kendi Ultimate Team ekibinizi oluşturun. 
Oyunepin

Konu İçerisinde İmla Hataları veya Gözden Kaçan Hatalar Bulursanız Ctrl + Enter, Yaparak Lütfen Editörleri Bilgilendiriniz..
FinalGame 23 Kasım 2017 00:47
Deneme dEneme tst deneme
0
abofoc 23 Kasım 2017 00:48
Deniyoruz Öreniyoruz
1
Bilgilendirme Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.